Дівчата на роверах в рамках акції "Велосипедом на роботу" в Черкассах

31.10.2016 11:00

​Катерина 33 роки, начальник виробництва ТОВ “Вайсе-Стиль”​

Першим на велосипеді почав їздити мій чоловік. Від нього мені і дістався мій перший “дорослий” вел (до цього, востаннє я сідала на велосипед в 10 років). Їздити мені сподобалось, але потрібно було відновити навики. Тому поїздки на роботу стали для мене щоденною практикою - якщо хочеш добре їздити - треба практикуватися. 


Їздити на роботу на велосипеді почала з березня минулого року, їздила все літо, аж до початку осінніх холодів.
На роботі маю можливість ставити ровера прямо в своєму кабінеті, тому з «парковкою» проблем немає.


Колеги спочатку дуже дивувалися з того, що я добираюсь на роботу на велосипеді. Дехто казав, що це не солідно, а хтось відверто захоплювався. Та знайшлися і такі , хто замислився про те, що і самому було б непогано сісти на залізного коня, і ми, навіть, почали розробляти безпечні маршрути.


Для поїздок на велосипеді я віддаю превагу джинсам, влітку - шортам, взуваю тільки зручне взуття. Але, як кожна жінка хочу завжди виглядати привабливо, тому у шафі на роботі тримаю і туфлі на підборах , і сукні, тож із зовнішнім виглядом - ніяких проблем. А зараз, купуючи нові туфлі, або сумку, вибираю такі, які б пасували до ділового стилю і були зручними для поїздок. 
Взагалі, їдучі куди-небудь, надаю перевагу вулицям з помірним транспортним навантаженням (трохи побоююсь що зненацька “вискочить” машина або пішохід). Перший раз по маршруту на роботу проїхалась разом з чоловіком: він пояснив правила руху на велосипеді по проїжджій частині, та показав все складні перехрестя.


Поїздка на роботу триває 15-20 хвилин, враховуючи час на те, щоб вийти з дому та завезти велосипед в кабінет. Проте, можу їхати не поспішаючи, просто насолоджуватися поїздкою та милуватися пейзажами. До речі, після цілого дня біганини на роботі, коли ноги просто “гудуть” і важко навіть думати про те, що доведеться йти додому пішки - їхати велосипедом просто задоволення і відпочинок для ніг.


Велосипеди щільно увійшли в життя нашої родини, і ми з чоловіком користуємося кожною можливістю, щоб проїхатися. А ще купили мені новий велосипед для покатеньок за місто! Сподіваюсь попереду нас чекає багато приємних і цікавих вражень, а також і нових знайомств!​​

Товар добавлен в корзину
Оформить заказ

Смотрите также
от {{product.formated_min_price}}