Вінтажні ровери в рамках акції "Велосипедом на роботу" в Черкассах

31.10.2016 11:02

Андрій, 50 років​

Працюю в департаменті освіти міста не так давно, років зо три.
Почав користуватися велосипедом для поїздок на роботу та у справах по місту ще на попередньому місці роботи, в будівельній компанії, спочатку в м. Лейпціг в 2007-2008, а потім і вдома, 2009-го, навесні придбав собі сіті-байк. Перші поїздки давалися важкенько, та швидко втягнувся.


Колеги реагували в цілому нормально, деякі навіть цікавились що за вел, які в нього особливості. Потроху мій особистий приклад та бажання внести більше фізичної активності у власний спосіб життя навіть спонукали деяких колег теж при нагоді сідати на свої ровери. Хтось діставав з гаража чи балкону та доводив до ладу, дехто придбав собі новий чи вживаний, а один колега навіть зібрав із запчастин. На роботі я допомагаю своїм колегам в ремонті або налаштуванні їхніх залізних коней.


Маршрут прокладаю спокійними вуличками з обмеженим рухом транспорту (Петровського, Гоголя та ін.)До місця роботи поїздка маршруткою займає хвилин 40, ровером в спокійному темпі доїжджаю за 25. 


Велосипедна тема більш глибоко мене захопила з 2012-го року, коли почав цікавитися велофорумами в інтернеті. Тоді і почав збирати велосипеди сам. Життя в приватному секторі та наявність підсобного приміщення дуже допомогли мені в цьому хобі. На сьогодні маю в особистому користуванні кілька роверів, один з яких, 1948 року народження, і представляю до вашої уваги. «Друга ріка».
​Більш детально з історією його створення можна ознайомитись тут.


Предметом гордості є власне велодосягнення, це дата закриття сезону поїздок на роботу 2015 року – 31 грудня.


Катайте і будьте здорові!​

Товар добавлен в корзину
Оформить заказ

Смотрите также
от {{product.formated_min_price}}